چهارشنبه, 5 تير 1398
عنوان : سالروز وفات كریمه اهل بیت، حضرت فاطمه معصومه(س) تسلیت باد.
کد خبر : ۲۲۵۱
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

آمد این گونه ولی هرچه که آمد نرسید
عشق همواره به مقصود وبه مقصد نرسید

که اویس قرنی هم به محمّد نرسید
عاقبت حضرت معصومه به مشهد نرسید

حضرت معصومه علیهاالسلام یادآور همه پاکان و پاکیزه خویان است. بزرگ زنی که زندگانی با معنا را برای شیعیان تفسیر کرده و راه دین داری و عفاف را به ما آموخته است.

او سیده جلیله ای است که نسب مبارکش، به پاک نهادان می رسد و همه نیکی ها و فضلیت ها را از خدا مردان به ارث برده است.
 

او، ستاره آسمان حقیقت و بیداری و کعبه آرزوهای ما غربت زدگان خاک نشین است. معصومه علیهاالسلام هم نام درخشنده ترین بانوی دو عالم، جلوه ای از صلابت و عزت،

گوهری از دریای عصمت و حیا و عفت، یادگاری از رحمت حضرت پیامبر خدا، نوگلی از گلشن الهی، خواهر خورشید خراسان، و اسوه همه دل سوختگان است.
 

بی شک اهل بیت پیامبر صلی الله علیه و آله چهره های پرفروغی به جهانیان عرضه کرده اند و نامشان مانند ستارگان درخشان در آسمان فضیلت ها می درخشد.
 

درخشان ترین ستاره در میان بانوان هفتمین منظومه ولایت، فاطمه فرزند پاکیزه موسی بن جعفر علیه السلام است؛ بانویی که سال هاست تشنگان معرفت از حریمش،

زلال ایمان می نوشند و عارفان، با گذر بر زندگی فرزانه وارش و درک لحظه های آسمانی شدنش، درهای عروج را به روی خود می گشایند و بوی وصال را در گستره زمین منتشر می سازند.
 
 
اینک غروب غم انگیز این سیده جلیله، بر همه دوستداران اهل بیت تسلیت باد و دست های نیازمند ما، در روز محشر از دامان محبت و گذشت فاطمه معصومه علیهاالسلام کوتاه مباد.

وفات جانسوز کریمه اهل البیت حضرت فاطمه معصومه(س)، دختر هفتمین پیشوای شیعیان عالم را به ساحت مقدس و ملکوتی برادر بزرگوارشان حضرت ثامن الحجج  امام رضا(ع)

 و تمامی شیعیان جهان تسلیت عرض می نماییم. روابط عمومی شهرداری ممقان

سالروز وفات کریمه اهل بیت، حضرت فاطمه معصومه(س) تسلیت باد.

 بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0